
Відцентровий вентилятор для прямокутних каналів Вентс ВКПФ 4Е 500х300
26 239 ₴
- Під замовлення
- Код: ВКПФ 4Е 500х300
Відправка з 06 квітня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відцентровий вентилятор продуктивністю 2350 м куб.год для прямокутних каналів призначений для припливної або витяжної вентиляції приміщень різного типу ( офіси, склади, торгові приміщення, майстерні, лабораторії, медичні установи, школи, садки тощо).
Двигун
Використовуються 4-х, 6- і 8-мі полюсні асинхронні двигуни із зовнішнім ротором і робочим колесом з оцинкованої сталі з вперед загнутими лопатками. Вентилятори з таким виготовленням турбіни вирізняються високою продуктивністю й порівняно великим перепадом тиску. Для здійснення теплового захисту від перегрівання в обмотку двигуна вбудовані термоконтакти з виведеними клемами для під'єднання зовнішніх пристроїв захисту. Застосування у двигунах підшипників кочення забезпечує великий термін експлуатації. Для досягнення точних характеристик, низького рівня шуму та безпечної роботи вентилятора кожна турбіна під час складання проходить динамічне балансування. Двигун у вентиляторі має клас захисту IP 44.
Регулювання швидкості
Регулювання може бути як плавним, так і ступеневим, і здійснюватися за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. До одного регульованого пристрою можуть під'єднуватися кілька вентиляторів, за умови, що загальна потужність і робочий струм не перевищуватимуть номінальні параметри регулятора.
Монтаж
Вентилятори монтуються в розрив прямокутних повітроводів і не вимагають спеціального кріплення, якщо під'єднання відбувається безпосередньо до них. У разі під'єднання через гнучкі вставки, необхідне приєднання до будівельної конструкції за допомогою опор, підвісок або кронштейнів. Вентилятор може встановлюватися в будь-якому положенні, з огляду на напрямок потоку повітря (позначено стрілкою на корпусі вентилятора). Також необхідно передбачити доступ під час обслуговування вентилятора. Подавання живлення на вентилятор здійснюється через зовнішні клеми. Для ревізії та технічного обслуговування в вентиляторі передбачена технологічна кришка на корпусі.
Технічні характеристики
Двигун
Використовуються 4-х, 6- і 8-мі полюсні асинхронні двигуни із зовнішнім ротором і робочим колесом з оцинкованої сталі з вперед загнутими лопатками. Вентилятори з таким виготовленням турбіни вирізняються високою продуктивністю й порівняно великим перепадом тиску. Для здійснення теплового захисту від перегрівання в обмотку двигуна вбудовані термоконтакти з виведеними клемами для під'єднання зовнішніх пристроїв захисту. Застосування у двигунах підшипників кочення забезпечує великий термін експлуатації. Для досягнення точних характеристик, низького рівня шуму та безпечної роботи вентилятора кожна турбіна під час складання проходить динамічне балансування. Двигун у вентиляторі має клас захисту IP 44.
Регулювання швидкості
Регулювання може бути як плавним, так і ступеневим, і здійснюватися за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. До одного регульованого пристрою можуть під'єднуватися кілька вентиляторів, за умови, що загальна потужність і робочий струм не перевищуватимуть номінальні параметри регулятора.
Монтаж
Вентилятори монтуються в розрив прямокутних повітроводів і не вимагають спеціального кріплення, якщо під'єднання відбувається безпосередньо до них. У разі під'єднання через гнучкі вставки, необхідне приєднання до будівельної конструкції за допомогою опор, підвісок або кронштейнів. Вентилятор може встановлюватися в будь-якому положенні, з огляду на напрямок потоку повітря (позначено стрілкою на корпусі вентилятора). Також необхідно передбачити доступ під час обслуговування вентилятора. Подавання живлення на вентилятор здійснюється через зовнішні клеми. Для ревізії та технічного обслуговування в вентиляторі передбачена технологічна кришка на корпусі.
Технічні характеристики
| ВКПФ 4Е 500х300 | Величина |
| Напруга, В/50 Гц | 1~230 |
| Споживана потужність, Вт | 710 |
| Ток, А | 3,10 |
| Максимальна витрата повітря, м куб.год | 2350 |
| Частота обертання, хв. | 1230 |
| Рівень звукового тиску на розт. 3 м, дБА | 57/47 |
| Темп. повітря, що переміщається, С* | -25 +70 |
Габаритні розміри
| Модель | B | B1 | B2 | H | H1 | H2 | H3 | L | Маса, кг |
| ВКПФ 4Е 500х300 | 500 | 520 | 540 | 300 | 320 | 340 | 365 | 680 | 33 |


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 33 кг |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 70 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 25 град. |
| Споживана потужність | 0.71 кВт |
| Продуктивність | 2350 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип каналу | Прямокутний |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Частота обертання | 1230 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 В |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Відцентровий канальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 239 ₴



