
Відцентровий вентилятор для прямокутних каналів Вентс ВКП 4Е 600х300
32 068 ₴
- Під замовлення
- Код: ВКП 4Е 600х300
Відправка з 08 квітня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Канальний відцентровий вентилятор. Максимальна продуктивність — 2470 м3/ч. Предназначен для з'єднання з прямокутними повітроводами номінальним перерізом 600х300 мм.
- Застосування
Приточні та витяжні системи вентиляції приміщень різного призначення за обмеженого простору для монтажу. - Конструкція
Корпус вентилятора виготовлений з поцинкованої сталі. - Двигун
Використовується 4-х полюсний асинхронний двигун з зовнішнім ротором, який має робоче колесо з назад загнутими лопатками, виготовлене з оцинкованої сталі. Застосування в двигуні підшипників кочення забезпечує великий термін експлуатації. Для досягнення точних характеристик, низького рівня шуму та безпечної роботи вентилятора кожна турбіна під час складання проходить динамічне балансування. Двигун у вентиляторі має клас захисту IP 44. - Монтаж
Вентилятор монтується в розрив прямокутних повітроводів і не вимагає спеціального кріплення, якщо під'єднання відбувається безпосередньо до них. У разі під'єднання через гнучкі вставки, необхідне кріплення до будівельної конструкції за допомогою опор, підвісок або кронштейнів. Вентилятор може встановлюватися в будь-якому положенні, з огляду на напрямки потоку повітря (позначено стрілкою на корпусі вентилятора). Також необхідно передбачити доступ для обслуговування вентилятора. Подавання живлення на вентилятор здійснюється через зовнішні клеми. Для ревізії та технічного обслуговування передбачена технологічна кришка на корпусі вентилятора - Розміри


- Аеродинамічні характеристики

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 27.77 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.22 кВт |
| Продуктивність | 2470 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 4 |
| Тип каналу | Прямокутний |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Частота обертання | 1400 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Відцентровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 068 ₴



