Коліно 45* d100 є одним з основних димохідних елементів. Призначений для з'єднання труб і повороту лінії димоходу на кут 45 градусів. В основному одностінні елементи призначені для прокладки димового каналу усередині приміщень, гільзування цегляного димоходу, а також для прокладки вентиляційних каналів.
Товщина нержавіючої сталі 0,5 мм
Товщина нержавіючої сталі 0,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Марка сталі димаря | AISI 201 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліно (відвід) круглих каналів | Нержавіюча сталь, 45 градусів, Діаметр 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴




