
Коліно 90* d200 мм із нержавіючої сталі AISI 304
842 ₴
- В наявності
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коліно 90* d200 мм є одним із основних димохідних елементів. Призначено для з'єднання труб і повороту лінії димоходу під кутом 90 градусів. В основному одностінні елементи призначені для прокладки димового каналу всередині приміщень, гільзування цегляного димоходу, а також для прокладки вентиляційних каналів.
Для виготовлення використовується нержавіюча сталь марки AISI 304.
Товщина нержавіючої сталі 0,5 мм.
Для виготовлення використовується нержавіюча сталь марки AISI 304.
Товщина нержавіючої сталі 0,5 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліно (відвід) круглих каналів | Нержавіюча сталь, 90 градусів, Діаметр 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 842 ₴



