Квайт 150 винтаж — осьовий вентилятор з низьким рівнем шуму та енергоспоживанням для витяжної вентиляції з продуктивністю до 315 м3/год.
Застосування:
- Витяжної вентилятор у стильному дизайні з новим рівнем комфорту для санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Максимальна витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
- Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами Ø 150 мм.
Конструкція:
- Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велику витрату повітря й низький рівень шуму.
- Укорочений патрубок дає змогу встановити вентилятор у вентиляційну шахту або приєднати до повітроводу Ø 150 мм.
- Вентилятор обладнаний зворотним клапаном спеціальної конструкції для запобігання зворотному потоку та можливих тепловтрат у разі непрацювального вентилятора.
- Вихідний патрубок вентилятора обладнаний спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують напір повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
- Високий рівень захисту від води робить вентилятор ідеальним рішенням для вентиляції ванної кімнати. Електронні компоненти вентилятора закриваються спеціальними герметичними кришками. Вентилятори ВЕНТС 150 Квайт додатково обладнані спеціальною віброгасною прокладкою за контуром для зниження вібрації.
Двигун:
- Надійний двигун на кулькопідшипниках із мінімальним енергоспоживанням від 7,5 Вт.
- Підшипники не вимагають технічного обслуговування та містять достатню кількість мастила для всього терміну експлуатації двигуна (понад 40 000 годин безперервної роботи).
- Двигун встановлений на гумових віброгасних вставках для поглинання вібрацій двигуна та забезпечення безшумної роботи вентилятора.
- Двигун обладнаний захистом від перегрівання.
- Модель ВЕНТС 150 Квайт обладнана двошвидкісним двигуном.
Розміри:
| Параметри | Величина |
| ∅D | 147.5 мм |
| B | 214 мм |
| H | 190 мм |
| L | 111 мм |
| L1 | 32 мм |
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| ПАРАМЕТР | max. | min. |
| Напруга, В | 230 | 230 |
| Частота струму, Гц | 50/60 | 50/60 |
| Споживана потужність, Вт | 19 | 17 |
| Продуктивність, м куб.год | 315 | 220 |
| Ток, А | 0,09 | 0,08 |
| Рівень звукового тиску на розсте. 3 м, дБА | 33 | 28 |
| Вага, кг | 1,33 | 1,33 |
| Захист | IP 45 | IP 45 |
| Монтаж | настінний/стельовий | настінний/стельовий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.33 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 19 Вт |
| Витрата повітря | 315 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Колір | Бежевий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 214 мм |
| Глибина | 111 мм |
| Розмір патрубка | 148 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Кулькові підшипники | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 910 ₴




