Вентилятор канальний Домовент ТТ 100
2 340 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ТТ 100 Домовент
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домовент ТТ 100 — канальний вентилятор змішаного типу об’єднує в собі характеристики осьових і відцентрованих вентиляторів. Використовується у системах вентиляції, які потребують високого тиску, повітряного потоку до 187 м3/ч і рівеня шуму до 36 дБ(А), а також сумісний з повітропроводами діаметром 100 мм. Вентилятори серії Домовент ТТ підходять для встановлення в витяжні системи приміщень з підвищеною вологістю (санвузол, кухні), а також для вентиляції квартир, котеджів, магазинів та кафе.
- Конструкція.
Корпус вентилятора виготовлено з АБС-пластика. Зйомний центральний блок з двигуном, крильчаткою і клемною коробкою кріпиться до патрубоків за допомогою спеціальних хомутів на защіпках. Це робить користування вентилятором простим і зручним. Вам не доведеться розбирати і демонтувати вентилятор, просто вийміть центральний блок з корпусу і проведіть сервісне обслуговування. - Двигун.
У модлях серії Домовент ТТ Використовують однофазні одно- або двошвидкісні двигуни. Для захисту від перевантаження двигуни вентиляторів обладнані термозапобіжниками. Підшипники кочення забезпечують довгостроковий термін служби (40 000 годин безперервної праці). Клас захисту двигуна - IP X4.
Монтаж
Вентилятор призначено для канального монтажу в повітропровід відповідного диаметра в будь-якій точці вентиляційної системи, под будь-яким кутом.
Корпус вентилятора обладнано плоскою пластиною для крипленя до стіни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.45 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.033 кВт |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Канальний |
| Швидкість 1 | 145 м куб. год |
| Швидкість 2 | 187 м куб. год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розхід повітря | 187 куб.м/год |
| Частота | 50 Гц |
| Швидкість обертання за YZ | 2385 об/хв |
| Розміри | |
| Тремтіння в діаметрі повітряної системи | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340 ₴








