Ревізійні дверцята 500х600 виготовлені зі сталі зі стійким порошковим покриттям. Цинкфосфатна обробка гарантує цілісність покриття й забезпечує надійний захист від корозії. Призначені для встановлення в стіні або стелі. Забезпечують швидкий доступ до прихованих вузлів і комунікацій. Обладнані замком із ключем. Монтуються просто за допомогою будівельного розчину або клею.
| Модель | H | B | H1 | B2 | H2 | B1 | L |
| ДМЗ 500х600 | 636.5 | 536.5 | 596.5 | 498.1 | 598.1 | 496.5 | 25 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Наявність замку | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 596.5 мм |
| Висота люка | 636.5 мм |
| Глибина люка | 25 мм |
| Ширина кришки | 496.5 мм |
| Ширина люка | 536.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Цинкфосфатное |
| Застосування люка | В стіну |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 723 ₴






