Грибок встановлюється на верхівку димової або вентиляційної труби для захисту від потрапляння всередину атмосферних опадів. Також грибок виконує декоративну функцію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Оцинкована сталь |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Область застосування димаря | Вентиляційні системи |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр приєднується воздухоотвода | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴





