ЗАСТОСУВАННЯ
Витяжний вентилятор Вентс 125 Ф використовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітроводами.
Для вентиляційних шахт з прямокутним отвором.
Переміщення малої і середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі.
Для монтажу з повітроводами 125 мм.
КОНСТРУКЦІЯ
Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора і термін служби двигуна.
Спеціальна конструкція лицьової решітки дозволяє при необхідності вентилювати приміщення природним шляхом, без включення пристрою.
Захисна сітка від комах.
Ступінь захисту IP 34.
Вентиляційна решітка для забезпечення природної витяжки повітря при установці вентилятора в приміщеннях, обладнаних газовими плитами.
ДВИГУН
Надійний двигун з низьким енергоспоживанням.
Призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегріву.
УПРАВЛІННЯ
Ручне:
Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення (в постачання не входить).
Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою тиристорного регулятора (РС-1-300). Вентилятори можуть підключатися одразу по кілька одиниць до одного регулюючого пристрою.
Регулятори швидкості можна підключати до вентиляторів з модифікаціями Т, ТП, ТР, ВТ, ВТН.
Автоматичне:
За допомогою електронного блоку управління БУ-1-60 . Блок управління поставляється окремо.
ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖУ
Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Витяжний вентилятор Вентс 125 Ф використовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітроводами.
Для вентиляційних шахт з прямокутним отвором.
Переміщення малої і середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі.
Для монтажу з повітроводами 125 мм.
КОНСТРУКЦІЯ
Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора і термін служби двигуна.
Спеціальна конструкція лицьової решітки дозволяє при необхідності вентилювати приміщення природним шляхом, без включення пристрою.
Захисна сітка від комах.
Ступінь захисту IP 34.
Вентиляційна решітка для забезпечення природної витяжки повітря при установці вентилятора в приміщеннях, обладнаних газовими плитами.
ДВИГУН
Надійний двигун з низьким енергоспоживанням.
Призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегріву.
УПРАВЛІННЯ
Ручне:
Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення (в постачання не входить).
Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою тиристорного регулятора (РС-1-300). Вентилятори можуть підключатися одразу по кілька одиниць до одного регулюючого пристрою.
Регулятори швидкості можна підключати до вентиляторів з модифікаціями Т, ТП, ТР, ВТ, ВТН.
Автоматичне:
За допомогою електронного блоку управління БУ-1-60 . Блок управління поставляється окремо.
ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖУ
Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 125 мм |
| B | 182 мм |
| B1 | 152 мм |
| B2 | 160 мм |
| H | 252 мм |
| H1 | 226 мм |
| L | 110 мм |
| L1 | 15 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.7 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Витрата повітря | 185 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 252 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Розмір патрубка | 123 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 322 ₴





