ЗАСТОСУВАННЯ
Витяжний вентилятор Вентс 125 Ф турбо (з підвищеною продуктивністю 232 м3/год) використовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами.
Для вентиляційних шахт із прямокутним отвором.
Переміщення малої та середньої величини потоку повітря на невеликі відстані за малого опору.
Для монтажу з повітроводами 125 мм.
КОНСТРУКЦИЯ
Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін експлуатації двигуна.
Спеціальна конструкція лицьової решітки дає змогу за потреби вентилювати приміщення природним способом, без увімкнення пристрою.
Захисна сітка від комах.
Ступінь захисту IP 34.
Вентиляційна решітка для забезпечення природної витяжки повітря під час встановлення вентилятора в приміщеннях, обладнаних газовими плитами.
РУХ
Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
Призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегрівання.
КЕРУВАННЯ
Ручне:
Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення (до постачання не входить).
Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою тиристорного регулятора (РС-1-300). Вентилятори можуть під'єднуватися відразу по кілька одиниць до одного регулювального пристрою.
Регулятори швидкості не можна під'єднувати до вентиляторів із модифікаціями Т, ТН, ТР, ВТ, ВТН.
Автоматичне:
За допомогою електронного блока керування БУ-1-60. Блок керування постачається окремо.
ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖУ
Вентилятор встановлюється безпосередньо в проріз вентиляційної шахти.
У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Витяжний вентилятор Вентс 125 Ф турбо (з підвищеною продуктивністю 232 м3/год) використовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами.
Для вентиляційних шахт із прямокутним отвором.
Переміщення малої та середньої величини потоку повітря на невеликі відстані за малого опору.
Для монтажу з повітроводами 125 мм.
КОНСТРУКЦИЯ
Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін експлуатації двигуна.
Спеціальна конструкція лицьової решітки дає змогу за потреби вентилювати приміщення природним способом, без увімкнення пристрою.
Захисна сітка від комах.
Ступінь захисту IP 34.
Вентиляційна решітка для забезпечення природної витяжки повітря під час встановлення вентилятора в приміщеннях, обладнаних газовими плитами.
РУХ
Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
Призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегрівання.
КЕРУВАННЯ
Ручне:
Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення (до постачання не входить).
Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою тиристорного регулятора (РС-1-300). Вентилятори можуть під'єднуватися відразу по кілька одиниць до одного регулювального пристрою.
Регулятори швидкості не можна під'єднувати до вентиляторів із модифікаціями Т, ТН, ТР, ВТ, ВТН.
Автоматичне:
За допомогою електронного блока керування БУ-1-60. Блок керування постачається окремо.
ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖУ
Вентилятор встановлюється безпосередньо в проріз вентиляційної шахти.
У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 125 мм |
| B | 182 мм |
| B1 | 152 мм |
| B2 | 160 мм |
| H | 252 мм |
| H1 | 226 мм |
| L | 110 мм |
| L1 | 15 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.77 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Витрата повітря | 232 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 252 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Розмір патрубка | 123 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 В |
| Чорний | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 567 ₴





