ЗАСТОСУВАННЯ
Витяжний вентилятор Вентс 125 ПФ використовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами.
Переміщення малої та середньої величини потоку повітря на невеликі відстані за малого опору.
Для монтажу з повітроводами 125 мм.
КОНСТРУКЦИЯ
Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін експлуатації двигуна.
Спеціальна конструкція лицьової решітки дає змогу за потреби вентилювати приміщення природним способом, без увімкнення пристрою.
Захисна сітка від комах.
Ступінь захисту IP 34.
РУХ
Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
Призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегрівання.
КЕРУВАННЯ
Ручне:
Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення (до постачання не входить).
Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою тиристорного регулятора (РС-1-300). Вентилятори можуть під'єднуватися відразу по кілька одиниць до одного регулювального пристрою.
Регулятори швидкості не можна під'єднувати до вентиляторів із модифікаціями Т, ТН, ТР, ВТ, ВТН.
Автоматичне:
За допомогою електронного блока керування БУ-1-60. Блок керування постачається окремо.
ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖУ
Вентилятор встановлюється безпосередньо в проріз вентиляційної шахти.
У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Може використовуватися для стельового монтажу.
Витяжний вентилятор Вентс 125 ПФ використовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами.
Переміщення малої та середньої величини потоку повітря на невеликі відстані за малого опору.
Для монтажу з повітроводами 125 мм.
КОНСТРУКЦИЯ
Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін експлуатації двигуна.
Спеціальна конструкція лицьової решітки дає змогу за потреби вентилювати приміщення природним способом, без увімкнення пристрою.
Захисна сітка від комах.
Ступінь захисту IP 34.
РУХ
Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
Призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегрівання.
КЕРУВАННЯ
Ручне:
Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення (до постачання не входить).
Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою тиристорного регулятора (РС-1-300). Вентилятори можуть під'єднуватися відразу по кілька одиниць до одного регулювального пристрою.
Регулятори швидкості не можна під'єднувати до вентиляторів із модифікаціями Т, ТН, ТР, ВТ, ВТН.
Автоматичне:
За допомогою електронного блока керування БУ-1-60. Блок керування постачається окремо.
ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖУ
Вентилятор встановлюється безпосередньо в проріз вентиляційної шахти.
У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Може використовуватися для стельового монтажу.
| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 125 мм |
| D1 | 166 мм |
| L | 110 мм |
| L1 | 15 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.58 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Витрата повітря | 185 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Глибина | 95 мм |
| Розмір патрубка | 123 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Діаметр зовнішній | 166 мм |
| Додаткові функції | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 В |
| Вентилятор з круглою решіткою | Діаметр 125 мм |
| Чорний | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 138 ₴




