Стіновий провітрювач є приточним пристроєм для постійної вентиляції та призначений для забезпечення житлових і нежитлових приміщень свіжим повітрям.
Провітрювач дає змогу наповнити приміщення свіжим повітрям, не відчиняючи вікна та не пропускаючи в приміщення пил, вуличний шум, пилок рослин. Також дає змогу унеможливити витік тепла в зимову пору через вікно або форточку. Ви можете спокійно залишити приміщення, щільно закритий усі вікна та форточки, даючи змогу провітрю виконувати свої функції під час Вашої відсутності. Провітрювач встановлюється в зовнішню стіну квартир, котеджів, офісних будівель тощо вище або поруч із вікном.
ОСОБЕННОСТИ
Спеціально розроблена конструкція внутрішньої решітки, а також пристрій регулювання живого перерізу забезпечують рівномірний приплив і поширення свіжого повітря в приміщенні, що гарантує повну відсутність протягів. Плавне перемішування теплого та холодного повітря взимку перешкоджає виникненню зайвої вологості та забезпечується саморегулювання клімату в приміщенні.
КОНСТРУКТИВНІ ЕЛЕМЕНТИ
Провітрювач складається з двох решіток (внутрішня та зовнішня) і повітровода діаметром 100 мм довжиною 500 мм.
Внутрішня решітка виготовлена з високоякісного АВS пластику та обладнана пиловим фільтром (клас G3).
Вбудований регулятор дає змогу змінювати об'єм припливного повітря або повністю закрити вентиляційний канал.
ПВХ повітропровід d 100 мм, довжиною 500 мм.
Зовнішня решітка виготовлена з АBS пластику та обладнана захисною антимоскітною сіткою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип провітрювача | Стіновий |
| Колір корпусу | Білий |
| Телескопічний канал | |
| Діаметр каналу | 103 мм |
| Максимальна довжина каналу | 500 мм |
| Мінімальна довжина каналу | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | З жалюзі |
- Ціна: 858 ₴







