З'єднувач плоских каналів одного перерізу.
Виготовлений із пластику білого кольору.
Обладнаний гравітаційним клапаном для запобігання зворотній тягі.
Приєднувальний переріз 55/110
Виготовлений із пластику білого кольору.
Обладнаний гравітаційним клапаном для запобігання зворотній тягі.
Приєднувальний переріз 55/110
| Код | a | b | a1 | b1 | c |
| КР55-22 | 55 | 110 | 59 | 114 | 66 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 66 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плоский канал | 55 х 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴



