Перехідник 150+/200+ з нержавіючої сталі (товщина 1 мм)
1 116 ₴
- Під замовлення
Відправка з 04 квітня 2026Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перехідник з нержавіючої сталі товщиною 1 мм призначений для з'єднання елементів димоходу різних діаметрів.
Діаметр 150+ (на трубу 150 мм)
Діаметр 200+ (на трубу 200 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр виробу | 202 мм |
| Діаметр димоходу | 152 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 116 ₴



