Пластиковий круглий повітропровід для припливної і витяжної вентиляції ріхних приміщень.
Виготовлено з ПВХ білого кольору.
Діаметр 100 мм
Довжина 2000 мм
З'єднуються між собою за допомогою з'єднувачів.
Виготовлено з ПВХ білого кольору.
Діаметр 100 мм
Довжина 2000 мм
З'єднуються між собою за допомогою з'єднувачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 100 мм |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 40 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Пластик, 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 641 ₴



