Коліно димохідне 45° d180/250 нерж/нерж 1 мм AISI 304
1 362 ₴
- В наявності
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Утеплене коліно зх нержавіючої сталі під кутом 45° діамтр 180/250 призначене для з'єднання труб і повороту лінії димоходу під кутом 45 градусів.
Внутрішній діаметр 180 мм із нержавіючої сталі товщиною 1 мм
Зовнішній діаметр 250 мм з нержавіючої сталі товщиною 0,5 мм
Внутрішній діаметр 180 мм із нержавіючої сталі товщиною 1 мм
Зовнішній діаметр 250 мм з нержавіючої сталі товщиною 0,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Кількість каналів | 1 |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Котли, Вентиляційні системи |
| Стан | Новий |
| Матеріал утеплювача | Вермикуліт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Зовнішній діаметр виробу | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліно (відвід) круглих каналів | Нержавіюча сталь, 45 градусів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 362 ₴



