
Труба d160 мм нержавіюча сталь, довжина 1 м, AISI 201
601 ₴
- В наявності
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба є основною частиною будь-якого димоходу або системи вентиляції. Виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 201. Пропонована стандартна заводом довжина 0,3 мм, 0,5 мм та 1 м. Діаметр труби потрібно підбирати відповідно діаметру на опалювальному приладі. Залежно від області застосування, товщина виробу може бути: 0,5 мм - для газоподібного обладнання або вентиляції; 0,8 мм і 1 мм - для твердопаливних систем.
Труба d160 мм
L - 1 м,
Товщина - 0,5 мм
Труба d160 мм
L - 1 м,
Товщина - 0,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Марка сталі димаря | AISI 201 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Генераторні установки, Каміни, Котли, Вентиляційні системи, Печі |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 601 ₴



