Коліно 45* d200 є одним з основних димохідних елементів. Призначено для з'єднання труб і повороту лінії димоходу на кут 45 градусів. Загалом одностінні елементи призначені для прокладання димового каналу всередині приміщень, гільзовки цегляного димоходу, а також для прокладання вентиляційних каналів.
Товщина неіржавкої сталі 0,5 мм.
Товщина неіржавкої сталі 0,5 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Марка сталі димаря | AISI 201 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліно (відвід) круглих каналів | Нержавіюча сталь, 45 градусів, Діаметр 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴




