
Труба d125 мм нержавіючої сталі AISI 304, 0,3 м; 0,5 мм
249 ₴
- В наявності
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба є основною частиною будь-якого димоходу або системи вентиляції. Виготовлена з нержавіючої сталі AISI 304. Стандартна пропонована заводом довжина 0,3 мм, 0,5 мм і 1 м.
Труба d125 мм
L — 0,3 м
Товщина — 0,5 мм
Труба d125 мм
L — 0,3 м
Товщина — 0,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Генераторні установки, Каміни, Котли, Вентиляційні системи, Печі |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр димоходу | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴



