Платформа розвантажувальна 140/200 з нержавіючої сталі
1 135 ₴
- В наявності
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розвантажувальна платформа 140/200 з нержавіючої сталі для утепленого димоходу встановлюється на кронштейни з неіржавкої сталі та слугує опорою для вертикальної частини димоходу. Зверху на розвантажувальну платформу можна поставити трійник або ревізію, внизу одягається лійка та дека, які за потреби можна зняти та почистити димохід. Також платформа на кронштейнах монтується кожні 5 м висоти димоходу, для розвантаження ваги конструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр виробу | 200 мм |
| Діаметр димоходу | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 135 ₴



