


Фланець вентиляційний d100 мм 130х130 мм
93 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8102АР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентиляційний фланець 130х130 мм d100 мм застосовується для декоративного оформлення вентиляційної шахти, для приєднання повітропроводу від кухонної витяжки чи іншого витяжного або припливного обладнання в кухні, їдальні, салоні краси, майстерні і т. п. Виготовляється з високоякісного пластику, стійкого до ультрафіолету. Зручна одноелементна конструкція монтуються в стіну або стелю за допомогою шурупів, силікону або герметика.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minimax |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴



