Решітка вентиляційна з нержавіючої сталі VENTS МВМ 150 б Н
1 700 ₴
- В наявності
- Код: МВМ 150 б Н
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентиляційна решітка для декоративного оформлення виходів припливних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових будівель.
Використовується в системах вентиляції, кондиціонування та опалення.
Сприяють правильному розподілу повітряного потоку.
Решітка виготовлена з нержавіючої сталі.
Кріпитися за допомогою шурупів.
Використовується в системах вентиляції, кондиціонування та опалення.
Сприяють правильному розподілу повітряного потоку.
Решітка виготовлена з нержавіючої сталі.
Кріпитися за допомогою шурупів.
| ПАРАМЕТР | ВЕЛІЧІНА |
| D | 144 мм |
| D 1 | 190 мм |
| L | 26 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Тип повітророзподільника | Припливний, Витяжний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Сіра, Кругла, Металева, Діаметр 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴



