Витяжний вентилятор із зворотнім клапаном Rotus 100
1 141 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осьовий декоративний вентилятор із продуктивністю 92 м куб.год призначений для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Корпус, крильчатки та лицьова панель виготовлені з високоякісного та міцного АВС-пластику, стійкого до ультрафіолету. Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін експлуатації двигуна.
- Вентилятор обладнаний надійним двигуном із низьким енергоспоживанням. Обладнаний захистом від перегріву.
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення.
- Вимикач до комплекту постачання не входить.
- Вентилятор встановлюється безпосередньо в проріз вентиляційної шахти.
- У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.

| Модель | D | D1 | L | L1 |
| Disk 100 | 100 | 172 | 135 | 102 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L&L |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 92 куб.м/год |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Швидкість обертання | 2100 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.6 кг |
| Стан | Новий |
| Підшипник кочення | Так |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 172 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
| Вентилятор з круглою решіткою | Діаметр 100 мм |
| Зворотний клапан | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 141 ₴









