Вентс 100 Сілента-М — осьовий вентилятор для витяжної вентиляції з продуктивністю до 78 м3/год.
Застосовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
Для вентиляції приміщень з високими вимогами до рівня шуму.
Обладнаний вбудованим регульованим таймером затримки вимикання, який дозволяє вентилятору працювати від 2 до 30 хвилин, після зупинки його вимикачем.
Конструкція:
- Сучасний дизайн і естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора і термін служби двигуна.
- Ступінь захисту IP 34.
Двигун:
- Надійний двигун з низьким енергоспоживанням (7 Вт).
- Призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегріву.
Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення.
Вимикач в комплект поставки не входить.
Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів.
Може використовуватися для стельового монтажу.
Розміри:

| Параметр | Величина |
| ∅D | 100 мм |
| B | 159 мм |
| H | 135 мм |
| L | 88.5 мм |
| L1 | 23 мм |
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Параметри | |
| Діаметр воздуховода | 100 |
| Напруга, В | 220~240 |
| Частота струму, Гц | 50/60 |
| Споживана потужність, Вт | 7 |
| Продуктивність, куб. м на годину | 78 |
| Струм, А | 0.085 |
| Частота обертання, хв | 2300 |
| Рівень звукового тиску на раст. 3м | 26 |
| Вага, кг | 0,48 |
| Розмір патрубка, мм | 100 |
| Тип двигуна | 220~240 B/ 50-60 Гц |
| Захист | IP34 |
| Тип | витяжній |
| Монтаж | настінний стельовий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.48 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 7 Вт |
| Витрата повітря | 78 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 159 мм |
| Глибина | 65.5 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
| Вентилятор з таймером | Діаметр 100 мм |
| Вентилятор з мінімальною монтажною глибиною | Діаметр 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 347 ₴



