
Трійник для димоходу 90" d180/250 нержавійка в нержавійці (товщина 0,5 мм) AISI 201
2 054 ₴
- В наявності
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трійник утеплений d180/250 мм нержавійка в нержавійці.
Товщина внутрішньої труби 0,5 мм.
Внутрішній трійник 180 мм із нержавіючої сталі.
Зовнішній трійник 250 мм із нержавіючоїї сталі.
Двостінні димоходи складаються з трьох шарів: перший шар (внутрішній) з кислотостійкої неіржавкої сталі, другий шар — утеплювач, третій шар (зовнішній) — нержавіюча сталь. Отже, двостінний димохід — це димохід утеплений і він може використовуватися не тільки всередині, але й зовні будівель.
Ізоляція перешкоджає охолодженню внутрішньої труби та зниженню тяги через промерзання. Завдяки їй димохід швидко нагрівається й у такий спосіб ефективно виконує функцію димовідведення.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СТАЛЬНИХ ДИМОХІВ
- Надійна міцність сталевого димоходу — надійно захищений від руйнівного впливу конденсату, стійкий до корозії
- Сталевий димохід підходить для котлів і печей будь-якої модифікації
- Мінімальне утворення сажі на гладкій поверхні димового каналу, легко чистити
- Простота збирання, обслуговування та транспортування
- Висока теплоізоляція утепленого сталевого димоходу
ПЕРЕВАГИ
- Легка конструкція (не вимагає фундаменту)
- Можливість монтажу безпосередньо над каміном
- Займає менше місця (для димоходу 180 мм — зовнішній діаметр 250 мм)
- Можливість відхилення димоходу від вертикалі, якщо необхідно обігнути перешкоду
- Стійкий до впливу вологи й агресивних кислот
- Стійкий до постійної температури 750*
- Стійкий до горіння золи (понад 1000*)
- Швидко нагрівається (швидко досягає робочої температури та необхідної тяги)
- Швидкий монтаж
Товщина внутрішньої труби 0,5 мм.
Внутрішній трійник 180 мм із нержавіючої сталі.
Зовнішній трійник 250 мм із нержавіючоїї сталі.
Двостінні димоходи складаються з трьох шарів: перший шар (внутрішній) з кислотостійкої неіржавкої сталі, другий шар — утеплювач, третій шар (зовнішній) — нержавіюча сталь. Отже, двостінний димохід — це димохід утеплений і він може використовуватися не тільки всередині, але й зовні будівель.
Ізоляція перешкоджає охолодженню внутрішньої труби та зниженню тяги через промерзання. Завдяки їй димохід швидко нагрівається й у такий спосіб ефективно виконує функцію димовідведення.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СТАЛЬНИХ ДИМОХІВ
- Надійна міцність сталевого димоходу — надійно захищений від руйнівного впливу конденсату, стійкий до корозії
- Сталевий димохід підходить для котлів і печей будь-якої модифікації
- Мінімальне утворення сажі на гладкій поверхні димового каналу, легко чистити
- Простота збирання, обслуговування та транспортування
- Висока теплоізоляція утепленого сталевого димоходу
ПЕРЕВАГИ
- Легка конструкція (не вимагає фундаменту)
- Можливість монтажу безпосередньо над каміном
- Займає менше місця (для димоходу 180 мм — зовнішній діаметр 250 мм)
- Можливість відхилення димоходу від вертикалі, якщо необхідно обігнути перешкоду
- Стійкий до впливу вологи й агресивних кислот
- Стійкий до постійної температури 750*
- Стійкий до горіння золи (понад 1000*)
- Швидко нагрівається (швидко досягає робочої температури та необхідної тяги)
- Швидкий монтаж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Марка сталі димаря | AISI 201 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Матеріал утеплювача | Вермикуліт |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр виробу | 250 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Трійник | 90 градусів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 054 ₴



