Коліно 90* d150/220 нержавійка в нержавійці печі є одним з основних димохідних елементів. Призначено для з'єднання труб і повороту лінії димоходу на кут 90 градусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Матеріал утеплювача | Вермикуліт |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр виробу | 220 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліно (відвід) круглих каналів | Нержавіюча сталь, 90 градусів, Діаметр 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴




