
Труба d250 мм з нержавіючої сталі 0,5 м, 0,5 мм AISI 201
551 ₴
- В наявності
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба є основною частиною будь-якого димоходу або системи вентиляції. Виготовлена з неіржавкої сталі марки AISI 201. Стандартна пропонована заводом довжина 0,3 м, 0,5 м і 1 м.
Труба d250 мм
L - 0,5 м
Товщина — 0,5 мм
Труба d250 мм
L - 0,5 м
Товщина — 0,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Марка сталі димаря | AISI 201 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 551 ₴



