Коліно 45" d140/200 мм нерж/нерж 0,5 мм AISI 304
997 ₴
- В наявності
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Утеплене нержавіюче коліно під кутом 45" діамtтром 130/200 мм призначене для з'єднання труб і повороту лінії димоходу під кутом 45 градусів.
Внутрішній діаметр 140 мм з нержавіючої сталі, товщиною 0,5 мм
Зовнішній діаметр 200 мм з нержавіючої сталі, товщиною 0,5 мм
Внутрішній діаметр 140 мм з нержавіючої сталі, товщиною 0,5 мм
Зовнішній діаметр 200 мм з нержавіючої сталі, товщиною 0,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Матеріал утеплювача | Вермикуліт |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр виробу | 200 мм |
| Діаметр димоходу | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліно (відвід) круглих каналів | Нержавіюча сталь, 45 градусів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 997 ₴



