Решітка вентиляційна з фланцем 240х180 d120 мм, коричнева
169 ₴
- В наявності
- Код: 1503/01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентиляційна решітка для декоративного оформлення виходів витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових будівель.
Виготовляється з якісного пластика коричневого кольору.
Оснащена фланцем для гнучкого повітропроводу.
Додаткова вентиляційна решітка для забезпечення природної витяжки в приміщеннях, обладнаних газовою плитою.
Кріпиться за допомогою шурупів або за допомогою металевих кріплень, що входять у комплект.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minimax |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Прямокутний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 240 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Коричнева, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 ₴








