Витяжний вентилятор з таймером VENTS АСЕ 125 ТЛ чорний глянцевий
3 246 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Осьовий енергоощадний вентилятор АСЕ 125 Т використовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях та інших побутових приміщеннях.
- Максимальна витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
- Корпус і крильчатка виготовлені з ABS-пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велику витрату повітря й низький рівень шуму.
- Вентилятор обладнаний зворотним клапаном спеціальної конструкції для запобігання зворотному потоку у разі вимкненого вентилятора.
- Вентилятор обладнаний вбудованим регульованим таймером затримки вимкнення, який дає вентилятору працювати впродовж від 2 до 30 хвилин після зупинки його вимикачем.
- Вихідний патрубок вентилятора обладнаний спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують напір повітря і сприяють зниженню рівня шуму. Надійний двигун на підшипниках із мінімальним енергоспоживанням 17 W.
- Двигун встановлений на гумових віброгасних вставках для поглинання вібрацій двигуна та забезпечення безшумної роботи вентилятора.
- Підшипники не потребують технічного обслуговування та містять достатню кількість мастила для всього терміну експлуатації двигуна (понад 40 000 годин безперервної роботи).
- Вентилятор встановлюється безпосередньо в проріз вентиляційної шахти.
- Кріпиться до стіни шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
- У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можна використовувати гнучкі повітроводи, пластикові вентиляційні канали.
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення (купується окремо).

| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 124 мм |
| L | 85 мм |
| B | 180 мм |
| L1 | 37 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 160 куб.м/год |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Споживана потужність | 17 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Підшипник кочення | Так |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 124 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
| Вентилятор з таймером | Діаметр 125 мм |
| Чорний | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 246 ₴










