Гнучкий повітропровід із ПВХ на спіральному каркасі зі сталевого дроту.
Особливості:
Високий коефіцієнт стиснення.
Важкозаймистий, не підтримує горіння.
Рекомендації з використання:
Застосовуються в системах побутової та комерційної вентиляції.
Ідеальне рішення для використання в системах вентиляції в житлових і офісних приміщеннях.
Особливості:
Високий коефіцієнт стиснення.
Важкозаймистий, не підтримує горіння.
Рекомендації з використання:
Застосовуються в системах побутової та комерційної вентиляції.
Ідеальне рішення для використання в системах вентиляції в житлових і офісних приміщеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Гнучкий повітропровід | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -18 град. |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 100 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | 100 мм, З ПВХ-плівки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴





