


Витяжний вентилятор Design Concept 100 із зворотнім клапаном
865 ₴
- В наявності
- Код: 100 Плейн
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжний вентилятор з продуктивністю 100 м куб.час призначений для постійної або періодичної вентиляції санузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Висока витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
- Корпус і крильчатка вентилятора зроблені з високоякісного і міцного АВС-пластика, стійкого до ультрафіолетового випромінювання.
- Вентилятор обладнано спеціальним зворотнім клапаном, котрий запобігає зворотньому потоку повітря при вимкненому вентиляторі.
- Електродвигун вентилятора призначений для безперервної роботи і не потребує обслуговування. Обладнаний захистом від перегріву.
- Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач в комплект поставки не додається.
- Монтується безпосередньо в проріз вентиляційної шахти. При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти використовуються гнучкі повітропроводи або пластикові круглі або пласкі канали.
- Підходить для стельового монтажу.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 100 куб.м/год |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
| Чорний | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴



