Витяжний двошвидкісний, відцентровий вентилятор Фантом для систем вентиляційних каналів із високим опором.
1 швидкість — 13 Вт, 60 м3/год рівень шуму 28 дБА
2 швидкість — 29 Вт, 107 м3/год, рівень шуму 36 дБА
- Вентилятор використовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції в приватних будинках, квартирах, у санвузлах, ванній кімнаті, на кухнях, у громадських приміщеннях тощо.
- Сучасний дизайн і естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус і крильчатка виготовлені з якісного та міцного АВС-пластику.
- Зручна у використанні з'ємна лицьова панель та фільтрувальний елемент, який можна мити в посудомийній машині, захищає внутрішні елементи вентилятора від проникнення пилу.

- Крильчатка відцентрового вентилятора має загнуті вперед лопатки для високого тиску та низького рівня шуму.
- Порівнюючи з класичною осьовою крильчаткою, це увосьмеро довше від повітропроводів і стійкість до перепадів тиску в вентиляційних системах.

- Надійний двигун на кулькових підшипниках, призначений для безперервної роботи та не вимагає технічного обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
Особливості монтажу
- У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти рекомендується використання гнучкого повітроводу або пластикових круглих або плоских каналів.
- Кріпиться до стіни за допомогою саморізів.
- Підходить для стельового монтажу.

| B | H | L | L1 |
| 215 мм | 256 мм | 115 мм | 37 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 29 Вт |
| Витрата повітря | 107 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 256 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 517 ₴







