Витяжний вентилятор MMotors JSC MM-P 06 glass білий матовий, із зворотнім клапаном, надтонкий
4 120 ₴
- В наявності
- Код: 1495
Осьовий декоративний вентилятор для витяжної вентиляції з продуктивністю 90 куб. м на годину.
Призначений для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, кухонь, гардеробних кімнат, пральні, ігрових кімнат, кабінетів та інших побутових приміщеннях.
Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітроводами діаметром 100 мм.
Корпус, крильчатка виконані з високоякісного і міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
Кругла лицьова панель виконана із білого матового скла.
Вентилятор обладнано зворотнім клапаном, для запобігання зворотньої тяги та можливих тепловтрат, прі вимкненному вентиляторі.
Надійний двигун на радіальних кулькових підшипниках закритого типу NSK (Японія), що забезпечує низький рівень шуму і безвідмовну роботу вентилятора протягом 30 000 робочих годин.
Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач в комплект не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MMotors JSC |
| Країна виробник | Болгарія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 90 куб.м/год |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Швидкість обертання | 2550 об/хв |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Підшипник кочення | Так |
| Діаметр декоративної решітки | 163 мм |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 32 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
| Чорний | 100 мм |
| Вентилятор з круглою решіткою | Діаметр 100 мм |
| Вентилятор з мінімальною монтажною глибиною | Діаметр 100 мм |
- Ціна: 4 120 ₴








