Фланець настінний / стельовий Вентс ФК 125 застосовується для декоративного оформлення вентиляційної шахти або віддушини, для приєднання повітропроводу від кухонної витяжки чи іншого витяжного або припливного обладнання в кухні, їдальні, салоні краси, майстерні і т. п. Виготовляється з високоякісного пластику, стійкого до ультрафіолету. Зручна одноелементна конструкція монтуються в стіну або стелю за допомогою шурупів, силікону або герметика.

| Модель | H | B | D | L |
| ФК 125 | 185 | 169 | 125 | 34 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Тип повітророзподільника | Припливний, Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 125 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Діаметр 125 мм, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 ₴



