ТвінФреш Атмо Wi-Fi – децентралізована припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла.
Провітрювач призначений для створення постійного повітрообміну в квартирах, приватних будинках, готелях, кафе та інших побутових і громадських приміщеннях. Провітрювач обладнаний регенератором, призначеним для подавання до приміщення очищеного свіжого повітря, нагрітого за рахунок регенерації тепла, яке міститься у витяжному відпрацьованому повітрі. Провітрювач призначений для монтажу на зовнішніх стінах. Провітрювач розрахований на тривалу роботу без відключення від мережі електроживлення.
Діаметр повітропроводу, який приєднується 160 мм.
Стандарт Wi-Fi – IEFE 802.11b/g/n, частотний діапазон, ГГц 2,4.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 4.3 Вт |
| Напруга | 240 В |
| Продуктивність | 50 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Тип провітрювача | Стіновий |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Телескопічний канал | |
| Діаметр каналу | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 700 ₴









