
Муфта сполучна димохода 120 мм із неіржавкої сталі AISI 304
490 ₴
- В наявності
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З'єднувальна муфта для труб діаметром 120 мм із неіржавкої сталі 1 мм AISI 304 використовується для з'єднання двох труб однакового діаметра.
Муфта одягається на трубу димохода або патрубок котла 120 мм.
Муфта одягається на трубу димохода або патрубок котла 120 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Котли, Вентиляційні системи |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Висота | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Нержавіюча сталь, 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴



