



Витяжний вентилятор Awenta Silent 125 с таймером, сірий, безшумний
3 160 ₴
- В наявності
- Код: KWS 125 Т
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Вентилятор призначений для постійної або періодичної витяжної вентиляції в санвузлах, кухнях, коморах, гардеробних, кімнат відпочинку, магазинах, офісах тощо
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Декоративна ліцьова панель виконана з матового скла сірого кольору.
- Вентилятор обладнано регульованим таймером затримки вимкнення (час спрацювання від 3-х до 30 хв,)
- Надійний двигун з низьким енергоспоживанням, призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
- Двигун обладнаний підшипниками кочення для збільшення терміну служби(приблизно 40000 робочих годин) і встановлення вентилятора під будь-яким кутом.
- Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення( в комплект не входить).
- Вентилятор можна встановити безпосередньо в отвір шахти.
- При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів, пластикових круглих або плоских каналів.
- Вентилятор можна монтувати на стіну або стелю.

| Модель | D | A | B | X | Y | W | Z |
| KWS 125 | 125 | 137 | 137 | 180 | 180 | 108 | 77 |
Розмір декоративної панелі: 180 х 180 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 145 куб.м/год |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 123 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор з таймером | Діаметр 125 мм |
| Чорний | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 160 ₴



