


Стіновий провітрювач (припливний клапан) ПС 102 (коричневий ковпак)
941 ₴
- В наявності
- Код: ПС 102
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Стіновий провітрювач є припливним пристроєм для постійної вентиляції та призначений для забезпечення житлових і нежитлових приміщень свіжим повітрям.
- Провітрювач дає змогу наповнити приміщення свіжим повітрям, не відчиняючи вікна та не пропускаючи в приміщення пил, вуличний шум, пилок рослин.
- Також дає змогу унеможливити витік тепла в зимову пору через вікно або форточку.
- Ви можете спокійно покинути приміщення, щільно закритий усі вікна та форточки, даючи змогу провітрю виконувати свої функції під час Вашої відсутності.
- Провітрювач встановлюється в зовнішню стіну квартир, котеджів, офісних будівель тощо або поруч із вікном.
ОСОБЕННОСТИ
- Спеціально розроблена конструкція внутрішньої решітки, а також пристрій регулювання живого перерізу забезпечують рівномірний приплив і поширення свіжого повітря в приміщенні, що гарантує повну відсутність протягів.
- Плавне перемішування теплого та холодного повітря взимку перешкоджає виникненню зайвої вологості та забезпечується саморегулювання клімату в приміщенні.
КОНСТРУКТИВНІ ЕЛЕМЕНТИ
- Провітрювач складається з двох решіток (внутрішня та зовнішня) і повітроводу d 100 мм довжиною 500 мм.
- Внутрішня решітка виготовлена з високоякісного АВS пластику та обладнана пиловим фільтром (клас G3).
- Вбудований регулятор дає змогу змінювати об'єм припливного повітря або повністю закрити вентиляційний канал.
- Зовнішня решітка виготовлена з АBS пластику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітророзподільника | Витяжний, Припливний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 171 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регульована решітка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 941 ₴



