Розумний, стильний, багатофункціональний витяжний вентилятор із низьким рівнем шуму забезпечить комфортний мікроклімат у ванних кімнатах, санвузлах, гардеробних кімнатах, ігрових кімнатах та інших житлових приміщеннях.
Вентилятор має 8 режимів роботи, вибір яких відбувається за допомогою багатопозиційного перемикача на блоці з двигуном і крильчаткою. Наприклад: вентилятор може постійно перебувати в режимі очікування або працювати в режимі вентиляції на мінімальній швидкості, проте під час спрацьовування датчика руху або датчика вологості самостійно переходити на вищу швидкість і більшу витрату повітря.
Вентилятор обладнаний датчиком вологості, освітлення, температури и руху, які дають змогу їм самостійно вибирати та змінювати режими роботи залежно від якості повітря, рівня освітленості та присутності людей, постійно підтримуючи в приміщенні комфортний мікроклімат.
КОНСТРУКЦИЯ
Вентилятор складається з двох частин: блок двигуна з крильчаткою та монтажна частина, яка кріпиться до стіни. До монтажної частини може під'єднатися патрубок діаметром 100 або 125 мм для з'єднання з витяжним повітроводом.

Спеціально спректований DC-двигун і аеродинамічна форма робочого колеса забезпечують тиху роботу (всього лише 9 дБА) і високу продуктивність.
Завдяки змінним патрубкам, які входять до комплекту, вентилятор можна монтувати з повітропроводами діаметром 100 і 125 мм.
Вентилятор може працювати від джерела постійного струму 12 В. Для цього на монтажній частині передбачений спеціальний роз'єм.
Двигун-блок крильчатки можна легко зняти без використання спеціальних інструментів.
Ступінь захисту від вологи та пилу IP44
РЕЖИМИ РОБОТИ:
Режим 1 - вентилятор працює в постійному режимі вентиляції зі швидкістю 20 м3/год; під час спрацьовування датчиків руху або освітлення швидкість змінюється до 60 м3/год, а датчика вологості до -90 м3/год.
Режим 2 - вентилятор працює в постійному режимі вентиляції зі швидкістю 40 м3/год; під час спрацьовування датчиків руху або освітлення швидкість змінюється до 60 м3/год, а датчика вологості до 90 м3/год.
Режим 3 - вентилятор працює в постійному режимі вентиляції зі швидкістю 40 м3/год; приспрацьовування датчика вологості — 115 м3/год.
Режим 4 - вентилятор працює в постійному режимі вентиляції зі швидкістю 60 м3/год; під час спрацьовування датчика вологості — 115 м3/год.
Режим 5 - вентилятор у режимі очікування; він запускається сигналом від датчика руху або освітлення зі швидкістю 60 м3/год або датчика вологості 90 м3/год.
Режим 6 - вентилятор працює в режимі вентиляції з інтервалом 30 хвилин роботи через кожні 12 годин зі швидкістю 20 м3/год; під час спрацьовування датчиків руху або освітлення швидкість змінюється до 60 м3/год, а датчика вологості — до 90 м3/год.
Режим 7 - ветилятор у режимі очікування; під час спрацьовування датчика температури змінює швидкість до 90 м3/год;
вентилятор запускається за температури 28 °C і зупиняється за температури 24 °C.
Режим 8 - вентилятор у режимі очікування; він запускається від датчика вологості на швидкості 115 м3/год.
ДАТЧИК ВОЛОЖНІ
Вентилятор автономно вибирає оптимальний рівень вологості для кімнати, у якій він встановлений.
ТАЙМЕР
Затримка таймера увімкнення встановлена на 30 секунд.
Затримка таймера увімкнення завжди активується датчиками руху та освітлення.
Затримка таймера вимкнення встановлена на 15 хвилин.
Затримка таймера вимкнення завжди активується датчиками руху, освітлення та вологості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Датчик руху | Так |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В, Дванадцять |
| Споживана потужність | 2.9 Вт |
| Витрата повітря | 115 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Колір | Чорний |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Датчик світла | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм, 125 мм |
| Вентилятор з круглою решіткою | Діаметр 100 мм |
| Вентилятор з таймером | Діаметр 100 мм |
| Вентилятор з мінімальною монтажною глибиною | Діаметр 100 мм |
| Вентилятор з датчиком вологості | Діаметр 100 мм, Діаметр 125 мм |
- Ціна: 5 559 ₴







