Труба d450 мм нержавіюча AISI 321, 0,5 м, 0,8 мм
2 878 ₴
- Під замовлення
Відправка з 06 квітня 2026Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба є основною частиною будь-якого димоходу або системи вентиляції. Виготовлена з неіржавкої сталі марки AISI 321. Стандартна пропонована заводом довжина 0,3 мм, 0,5 мм і 1 м. Діаметр труби потрібно підбирати згідно з діаметром на опалювальному приладі. Залежно від зони застосування, товщина виробу може бути: 0,5 мм — для газоподібного обладнання або вентиляції; 0,8 мм і 1 мм — для твердопаливних систем.
Труба d450 мм
L - 0,5 м
Товщина - 0,8 мм
Труба d450 мм
L - 0,5 м
Товщина - 0,8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 0.8 мм |
| Марка сталі димаря | AISI 321 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Кількість каналів | 1 |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Котли, Вентиляційні системи, Генераторні установки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 450 мм |
| Висота | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 878 ₴



