- Осьовий енергозберігаючий вентилятор Base 125 використовується для постійної або періодичної вентиляції в ванних кімнатах, санвузлах, кухнях та інших побутових приміщеннях.
- Максимальна витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
- Корпус і крильчатка виготовлені з пластику ABS, стійкого до ультрафіолетового випромінювання.
- Декоративна лицьва панель виготовлена із скла чорного кольору.
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велике споживання повітря і низький рівень шуму.
- Вихідний патрубок вентилятора обладнаний спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують напір повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
- Надійний двигун на підшипниках з мінімальною енергією 16 W.
- Підшипники не вимагають технічного обслуговування і містять достатньо мастила для всього терміну дії двигуна (понад 40 000 годин непрацездатної роботи).
- Вентилятор встановлюється безпосередньо в вентиляційній шахті.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
- При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів, пластикових вентиляційних каналів.
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення (купується окремо).

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 174 куб.м/год |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.45 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 124 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 073 ₴








