- Осьовий вентилятор для витяжної вентиляції з продуктивністю 185 м3/год.
- Вентилятор застосовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Підходить для монтажу в вентиляційні шахти або для з'єднання з повітропроводами, у разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти.
- Вентилятор використовується для переміщення малої або середньої величини потоку повітря на невеликі дистанції під час маленького опору вентиляційної системи.
- Сучасний дизайн і естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус, крильчатка та лицьова панель виготовлені з міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та збільшити термін експлуатації двигуна.
- Надійний двигун із низьким енергоспоживанням призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
- Двигун обладнаний захистом від перегрівання.
- Керується вентилятор за допомогою кімнатного вимикача освітлення (до комплекту не додається).
- Регулювання швидкості може відбуватися за допомогою тиристорного регулятора РС-1-300.
- Також керувати вентилятором можна за допомогою електронного блока керування БУ-1-60.
- Кріпиться вентилятор до стіни або стелі за допомогою шурупів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 185 куб.м/год |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 124 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 862 ₴







