

Витяжний вентилятор ВЕНТС 125 Д К Л (підшипник, зворотній клапан)
1 109 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осьовий вентилятор для витяжної вентиляції з продуктивністю 180 м3/год для мотажу з повітропроводами діаметром 125 мм.
ЗАСТОСУВАННЯ
- Постійна або періодична вентиляція санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами.
- Переміщення малої та середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі вентиляційної системи.
- Для монтажу з повітропроводами d125 мм
КОНСТРУКЦІЯ
- Надтонка лицьова панель - 6.5 мм.
- Сучасний дизайн та естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного та міцного АБС-пластику, стійкого до УФ-випромінювання.
- Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора та збільшити термін експлуатації двигуна.
- Захисна сітка від комах.
- Клас захисту - ІР34.
ДВИГУН
- Надійний двигун з низьким енергоспоживанням.
- Призначений для безперервної роботи і не потребує обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
КЕРУВАННЯ
Ручне:
- за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач не входить до комплекту постачання
- за допомогою вбудованого шнуркового вимикача "В". При стельвому монтажі вентилятора опція не використовується.
- регулювання швидкості може здійснюватись за допомогою тиристорного регулятора швидкості РС-1-400. Вентилятори можуть підключатися одразу по декілька одиниць до одного регулювального пристрою.
Автоматичне:
- за допомогою електронного блоку керування БУ-1-60. Блок керування постачається окремо
- за допомогою таймера "Т" (вбудований регульований таймер затримки вимкнення дозволяє вентиляторові працювати у проміжку часу від 2 до 30 хвилин після його зупинення вимикачем)
- за допомогою датчика вологості і таймера "ТН" (якщо вологість у приміщенні перевищить встановлене на датчику значення 60-90%, вентилятор автоматично увімкнеться та продовжить роботу, доти, доки вологість не прийде до норми; далі вентилятор відпрацює час, встановлений на таймері, і вимикається).
МОНТАЖНІ ОСОБЛИВОСТІ
- Вентилятор встановлюється безпосередньо у проріз вентиляційної шахти.
- При віддаленому розташуванні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів або пластикових круглих і плоских каналів.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватись для стельового монтажу.

D - 125 ММ
В - 176 мм
Н - 140 мм
L - 114 мм
L1 - 12,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 180 куб.м/год |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 176 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 124 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
| Чорний | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 109 ₴



