Побутовий витяжний вентилятор Planet Energy поєднує в собі чистий модерністський дизай без видими кріпильних елементів, що забезпечує адаптацію до будб-якого приміщення. Цей вентилятор розробленій для економічної та дуже тихої роботи. Чудово вписується в будь-який інтер'єр.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Вентилятор використовується для витяжної вентиляції в:
- Ванних кімнатах та душових
- Кухнях
- Санвузлах
- Інших побутових приміщеннях, де необхідно усунути вологу, запахи або забезпечити циркуляцію повітря.
- Призначений для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітровідводами діаметром 80 мм (при віддаленому розташуванні вентиляційної шахти).
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Діаметр патрубка - 80 мм
- Продуктивність (витрита повітря) - 86 куб. м/год
- Споживана потужність - 8 Вт
- Рівень шуму - 26 дБА
- Тип монтажу - настінний або стельовий
- Клас захисту - ІРХ4
- двигун - надійний двигун на підшипниках, що забезпечує довговічність та стабільну роботу
- Енергоефективність - серія "Energy" забезпечує максимальну продуктивність при мінімальному споживанні електроенергії
- Матеріали - корпус виготовлено з якісного АБС-пластику, стійкого до ультрафіолету (не жовтіє з часом)
ПЕРЕВАГИ: Тиха роботу, низька ціна, висока надійність, простота монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 86 куб.м/год |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.31 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 80 мм |
| Розмір патрубка | 79.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 684 ₴






