Витяжний вентилятор VENTS Квайт 125 В (шнурковий вимикач)
3 107 ₴
- В наявності
- Код: Квайт 125 В
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квайт 125 В - осьовий вентилятор з низьким рівнем шуму і енергоспоживанням для витяжної вентиляції з продуктивністю до 185 м3/год, обладнаний шнурковым вимикачем.
Застосування:
- Витяжний вентилятор в стильному дизайні з новим рівнем комфорту для санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
- Максимальний витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
- Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітроводами Ø125 мм
Конструкція:
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велику витрату повітря і низький рівень шуму.
- Укорочений патрубок дозволяє встановити вентилятор у вентиляційну шахту або приєднати до повітропроводу Ø 125 мм.
- Вентилятор обладнаний зворотним клапаном спеціальної конструкції для запобігання зворотного потоку і можливих тепловтрат при непрацюючому вентиляторі.
- Вихідний патрубок вентилятора оснащений спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують натиск повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
- Високий рівень захисту від води робить вентилятор ідеальним рішенням для вентиляції ванної кімнати. Електронні компоненти вентилятора закриваються спеціальними герметичними кришками.
Двигун:
- Надійний двигун на шарикопідшипниках з мінімальним енергоспоживанням від 7,5 Вт.
- Підшипники не вимагають технічного обслуговування і містять достатню кількість мастила для всього терміну служби двигуна (понад 40 000 годин безперервної роботи).
- Двигун встановлений на гумових виброгасящих вставках для поглинання вібрацій двигуна і забезпечення безшумної роботи вентилятора.
- Двигун обладнаний захистом від перегріву
Розміри:

| Параметр | Величина |
| ∅D | 123.5 мм |
| B | 182 мм |
| H | 158 мм |
| L | 91 мм |
| L1 | 27 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.78 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 17 Вт |
| Витрата повітря | 185 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Так |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 123 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 107 ₴



