Вентс 150 М — осьовий вентилятор для витяжної вентиляції з продуктивністю до 295 м3/год.
Застосування:
- Постійна або періодична витяжна вентиляція санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
- Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітроводами.
- Переміщення малої і середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі вентиляційної системи.
- Для монтажу з повітроводами Ø 150 мм
Конструкція:
- Сучасний дизайн і естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора і термін служби двигуна.
- Ступінь захисту IP 34.
Двигун:
- Надійний двигун з низьким енергоспоживанням.
- Призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегріву.
Розміри:

| Параметр | Величина |
| ∅D | 150 мм |
| B | 206 мм |
| H | 182 мм |
| L | 106 мм |
| L1 | 25.5 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.89 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Витрата повітря | 295 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 148 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 388 ₴



