Вентс 150 МТ — осьовий вентилятор для витяжної вентиляції з продуктивністю до 295 м3/ч. Обладнаний регульованим таймером. Час спрацювання від 2 до 30 хвилин.
Застосування:
- Постійна або періодична витяжна вентиляція санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами.
- Переміщення малої та середньої величини потоку повітря на невеликі відстані за малого опору вентиляційної системи.
- Для монтажу з повітроводами Ø 150 мм.
Конструкція:
- Сучасний дизайн і естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін експлуатації двигуна.
- Ступінь захисту IP 34.
Двигун:
- Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
- Призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
Розміри:

| Параметри | Величина |
| ∅D | 150 мм |
| B | 206 мм |
| H | 182 мм |
| L | 106 мм |
| L1 | 25.5 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.89 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Витрата повітря | 295 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 150 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 022 ₴



