Вентс ТТ 160 "Т" (Таймер вимкнення) — канальний вентилятор змішаного типу об'єднує в собі Характеристики осьових і відцентрових вентиляторів, обладнаний регульованим таймером затримки вимкнення, від 2 до 30 хв. Використовується в припливно-витяжних системах вентиляції, які вимагають високого тиску, повітряного потоку до 520 м3/год і рівня шуму до 44 дБ (А), а також сумісний з повітропровідами діаметром 160 мм. Вентилятори серії ВЕНТС ТТ підходять для встановлення у витяжні системи приміщень із підвищеною вологістю, наприклад для ванної та для кухні, а також для вентиляції квартир, котеджів, магазинів, кафе.
- Конструкція.
Корпус вентилятора виготовлений з АБС-пластику. Знімний центральний блок із двигуном, крильчаткою та клемною коробкою кріпиться до патрубок за допомогою спеціальних хомутів на клямках. Це робить обслуговування вентилятора простим і зручним. Вам не доведеться розбирати та демонтувати вентилятор — просто витягніть центральний блок із корпусу та зробіть сервісне обслуговування. - Двигун.
У моделях серії ВЕНТС ТТ застосовуються однофазні одно- або двошвидкісні двигуни. Для захисту від перевантаження двигуни вентиляторів обладнані термозапобіжниками. Підшипники кочення забезпечують тривалий термін експлуатації (40 000 годин безперервної роботи). Клас захисту двигуна — IP X4. - Аеродинамічні характеристики:


- Розміри:

| Параметри | Величина |
| ØD | 158 мм |
| B | 223 мм |
| H | 250 мм |
| L | 295 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.65 кг |
| Споживана потужність | 0.06 кВт |
| Продуктивність | 520 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Таймер вимкнення | Так |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Частота обертання | 2460 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 В |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Змішаного типу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 988 ₴



