Канальний вентилятор VENTS ТТ ПРО 100
2 874 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ТТ ПРО 100
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентс ТТ ПРО 100 — канальний вентилятор змішаного типу поєднує в собі характеристики осьових і відцентрових вентиляторів. Використовується в припливно-витяжних системах вентиляції, які вимагають високого тиску, повітряного потоку до 245 м3/год і рівня шуму до 32 дБ(А), а так само сумісний з повітроводами діаметром 100 мм Вентилятори серії ВЕНТС ТТ ПРО підходять для установки в витяжні системи приміщень з підвищеною вологістю, наприклад для ванної та для кухні, а так само для вентиляції квартир, котеджів, магазинів, кафе.
- Конструкція.
- Корпус вентилятора виготовлений з поліпропілену зниженої горючості.
- Знімний центральний блок з двигуном, крильчаткою і клемної коробкою кріпиться до патрубків за допомогою спеціальних хомутів на засувках. Це робить обслуговування вентилятора простим і зручним. Вам не доведеться розбирати і демонтувати вентилятор – просто витягніть центральний блок з корпусу і зробіть сервісне обслуговування.
- Вхідний патрубок оснащений колектором для плавного входу повітря в вентилятор.
- Завдяки конічній формі крильчатки та спеціально спрофільованим лопаткам, кругова швидкість повітряного потоку збільшується, забезпечуючи більш високий тиск та продуктивність в порівнянні із звичайними осьовими вентиляторами.
- Диффузор, спеціально спроектована крильчатка та спрямляючий аппарат на виході корпуса вентилятора розправляє повітряний потік таким чином, що забезпечується оптимальне сполучення характеристик – висока продуктивність та збільшений тиск при низькому рівні шуму.
- Двигун.
- У моделях серії ВЕНТС ТТ ПРО застосовуються однофазні високоефективні двошвидкісні двигуни з низьким енергоспоживанням.
- Для захисту від перевантаження двигуни вентиляторів оснащені термопредохранителями.
- Підшипники кочення забезпечать тривалий термін служби (40 000 годин безперервної роботи). Клас захисту двигуна – IP X
- Розміри:

| Параметри | Величина |
| ØD | 97 мм |
| B | 195.8 мм |
| H | 226 мм |
| L | 302.5 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Витрата повітря | 245 куб.м/год |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Швидкість обертання | 2620 об/хв |
| Споживана потужність | 0.025 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Вага | 1.75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 874 ₴








